Politika vrátenia peňazí a reklamácie

Na tomto webe momentálne nie sú žiadne produkty, ktoré by podliehali povinnosti vrátenia peňazí. Tento web je momentálne affialiate web – odporúčací web. Vlastník webu Mikuláš Halász sám osobne nedodáva žiadnu službu či tovar. Ďalej len produkt. Všetky produkty, sú tretích strán, ktoré rád odporúčam, pretože im dôverujem. Každý koho odporúčam má svoju politiku vrátenia peňazí, ktorým sú nadradené zákony Slovenskej republiky ak by sa vyskytli prekážky v riešení situácií. 

Dole uvedené podmienky nie sú platné pre túto webstránku. Môžete sa nimi inšpirovať čo všetko môžu spoločnosti ponúkať. 

Vrátenie podmienok:

  • Tovar musí byť nevyužitý a v rovnakom stave, ako ste ho dostali.
  • Musí byť v pôvodnom obale.

Niektoré druhy tovaru nie sú oprávnené na vrátenie, vrátane odpadných tovarov, ako sú jedlo, kvety, noviny alebo časopisy. Tiež neprijímame výrobky, ktoré sú osobné alebo hygienické, nebezpečné látky, horľavé kvapaliny alebo plyny.

Ďalšie nevrátiteľné položky:

  • Darčekové karty
  • Produkty s možnosťou sťahovania
  • Niektoré zdravotnícke a osobné hygienické položky

Na dokončenie vrátenia potrebujeme doklad alebo potvrdenie o nákupe. Prosím, neposielajte svoj nákup späť výrobcovi.

Čiastočné vrátenia sú udelené v nasledovných prípadoch:

  • Položky s evidentnými známkami používania
  • Otvorené knihy, CD, DVD, VHS pásky, softvér, videohry, kasetové pásky alebo gramofónové platne
  • Položky, ktoré nie sú v pôvodnom stave, sú poškodené alebo im chýbajú časti z dôvodov, ktoré nie sú našou chybou
  • Položky vrátené viac ako 30 dní po dodaní

Vrátenie peňazí: Po prijatí a preskúmaní vášho vráteného tovaru vám pošleme e-mail s informáciou o prijatí alebo zamietnutí vášho vrátenia. Ak je schválené, vrátenie peňazí sa spracuje a kredit bude automaticky aplikovaný na vašu kreditnú kartu alebo pôvodný spôsob platby do určitého počtu dní.

Neskoro alebo chýbajúce vrátenky: Ak ste ešte nedostali vrátenku, skontrolujte svoj bankový účet a potom kontaktujte svoju spoločnosť kreditnej karty. Ak ste urobili všetko toto a stále ste nedostali svoje vrátenie peňazí, kontaktujte nás na {e-mailová adresa}.

Zľavy: Vrátené môžu byť len položky za bežnú cenu. Položky zľavy nemôžu byť vrátené.

Výmeny: Vymeníme len chybné alebo poškodené položky. Ak potrebujete vymeniť položku, pošlite nám e-mail na {e-mailová adresa} a položku zašlite na {fyzická adresa}.

Darčeky: Ak bola položka označená ako dar pri kúpe a bola vám priamo zaslaná, dostanete darčekový kredit na hodnotu vašeho vrátenia. Keď bude vrátená položka prijatá, bude vám odoslaný darčekový poukaz.

Vrátenie zásielok: Na vrátenie produktu pošlite svoj produkt na: {fyzická adresa}. Budete zodpovední za úhradu vlastných nákladov na vrátenie položky, a náklady na dopravu sa nevrátia. V prípade vrátenia vám náklady na vrátenie budú odpočítané z vašeho vrátenia peňazí.

V závislosti od vašej polohy môže trvať rôzne dlho, kým vám doručíme výmenený produkt. Pri vrátení drahších položiek zvážte použitie sledovateľnej dopravnej služby alebo zakúpenie poistenia na prepravu. Nezaručujeme doručenie vášho vráteného tovaru.

Potrebujete pomoc? Kontaktujte ma v prípade otázok týkajúcich sa vrátenia peňazí a reklamácií.

 

luft.sk

Prihláste sa do seriálu o spánku pre muža v 21. storočí

Pridajte sa ku chlapom, ktorí dobre spia. Majú vynikajúce výsledky a silu za troch.

Ďakujem za prejavenú dôveru a hlavne Gratulujem k rozhodnutiu investovať do seba!

Pin It on Pinterest

Share This