Zorientujte sa, alebo často kladené otázky

Kontakty

Obsah

Používanie

Vzdelávanie

Osobná konzultácia

Detail ponuky osobnej konzultácie

Moje služby osobnej konzultácie zahŕňa osobné stretnutie v Bratislave v jednej z predajní spoločnosti PreSpánok. Stretnutie je prispôsobené Vašim individuálnym potrebám v oblasti výberu postele, matracov, vankúšov a lôžkovín.

Ako naplánovať konzultáciu

Naplánovanie konzultácie je jednoduché. Stačí vyplniť jednoduchý formulár, alebo mi zavolať. Tel: 0911039087

Čo očakávať od osobnej konzultácie

Počas našej konzultácie môžete očakávať to, že sa naučíte ako vybrať ten správny matrac.

Vyskúšate si 4 základné typy pre zdravý spánok.

Pri výbere produktov podporujúcich zdravý spánok zahrnieme aby sa to Vám páčilo, aby investícia zodpovedala Vaším predstavám a možnostiam a do tretice, aby pokryla Vaše potreby.

 

Takto vieme nájsť ideálny produkt, ideálne riešenie pre Vás.

Kontaktný formulár

Ako využívať kontaktný formulár

Kontaktný formulár nájdete tu.  Je jednoduchý na použitie – stačí vyplniť vaše údaje a dotaz, a odoslať.

Typy otázok a požiadaviek, ktoré riešim

Riešim rôzne typy dotazov, ktoré sa týkajú podpory zdravého spánku.

Kto nie som

Nie som žiadny diagnostik, ani lekár, ani výživový poradca. Ja som obchodník, ktorý chce pomôcť ľuďom ešte lepšie spať. Poznám produkty, ktoré k tomu môžu pomôcť. No do hlavy nikomu nevidím.

Očakávaný čas odpovede a proces komunikácie

Snažím sa odpovedať do 5 hodín.

Tu je to, čo môžete očakávať v oblasti komunikácie odo mňa.

Sociálne siete a email

Môžete ma kontatkovať aj cez sociálne siete.

X

Linkedin

Pinterest

Facebook

Môj email je info zavináč luft.sk

YouTube

Články s radami

Typy dostupných článkov

Naša knižnica ponúka rôzne články zamerané na podporu lepšieho spánku, alebo na poukázanie toho, čo spánku škodí.

Každý článok je vytvorený tak, aby poskytoval praktické rady a hlbšie pohľady do problematiky spánku.

Ako navigovať a využívať články

Články môžete ľahko nájsť pomocou vyhľadávača, alebo priamo cez hlavné menu , položka Blog.

Výhody čítania našich  článkov

Naj výhodou čítania článkov na tomto blogu je to, že sa naučíte nové techniky, spoznáte nové doplnky, nové knihy, nové inovatívne produkty, ktoré Vám ponúknu rýchlejšiu cestu k lepšiemu spánku, teda aj k životu.

Produkty s afiliáciami tretích strán

Prehľad ponúkaných produktov

Pozrite si náš starostlivo vybraný výber produktov zameraných na skvalitnenie spánku. Popis produktov je prispôsobený na zlepšenie vášho zážitku pri študovaní o lepšom spánku.

Vysvetlenie affiliate partnerstiev

Ja osobne nemám tovary, ktoré by som dodáal, alebo vyrábal. Moja služba je o odporučení produtkov, ktoré mi v živote pomohli a pomáhajú so spánkom.

Ako identifikovať a využívať afiliátové odkazy

Na tejto platforme nájdete v produktoch, či v článkoch, alebo v emailoch odkazy na rôzne eshopy, ktoré majú vynikajúce ponuky, ktoré Vám zlepšie spanie a ušetria veľa peňazí. Tiež tu nájdete objednávkový formulár, ktorý keď vyplníte, tak produkt si budete vyberať v spoločnosti prespánok, cezo mňa ako zamestnanca.

Stránka 'Ťažkosti po kope'

Počiatok a účel tejto stránky

Táto stránka je venovaná riešeniu bežných problémov, ktoré nastanú počas života. Niekedy sa vychýlime a potrebujem to dať späť. Táto stránka slúži k rýchlej navigácii nájdeniu toho čo chcete vyriešiť.

Bežné problémy

Ponorte sa do typických ťažkostí, ktoré turisti dlhým spánkom riešia, a objavte účinné riešenia a preventívne opatrenia.

Zdieľanie osobných skúseností a tipov, ktoré fungujú

Do vyhľadávača zadajte kľúčové slov ktoré hľadáte a web Vám ponúkne niekoľko riešení pre Váš stav. Je už potom len na Vás, ktorý budete chcieť aplikovať. Alebo, ak máte o troška viac času, na tejto stránke si viete zrýchlene pozrieť čo všetko a ako ľudia riešia čo sa týka spánku.

Recenzie

Ako čítať a interpretovať recenzie

Asi Vás naseriem, no zatiaľ ich mám prebraté z mojej roboty. Skutočných ľudí som nechcel uviesť. Prepáčte, potreboval som to z technických dôvodov tam dať.

Odosielanie vlastnej recenzie

Ak ste využili naše služby alebo produkty, tu je spôsob, ako zanechať recenziu.

Vplyv recenzií na naše služby

Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá. Recenzie pomáhajú zlepšovať každého produkty, aj naše ponuky.

O mne & O tomto projekte

Predstavenie tvorcu

Moja vášeň pre spánok sa začala pred 5. rokmi, keď som zistil, že zlepšovaní môjho spánku, sa zlepšuje celkovo môj život, financie, sex, a celkové prežívanie života na tomto svete. Tento projekt je výsledkom mojich skúseností a poznatkov, zameraných na zdieľanie cenných pohľadov s ľuďmi ako ste vy.

Vízia a poslanie projektu

Základná vízia tohto projektu je pomáhať ľuďom ešte lepšia spať a tak silnieť. No zameriavam sa na mužov, aby sme posilnili mužskú energiu. Som muž, som chlap a viem, čo môžeme a čo chceme a keď náhodou nie , tak sa spýtam. : ))

Cesta a vývoj projektu

Od malého nápadu, od malého ebooku vznikol tento komplexný sprievodca, projekt sa vyvíjal počas 5 rokov. Dovoľte mi zdieľať s vami míľniky a transformácie na tejto ceste. Jednou s vecou, ktorá pomáha lepšie spať je : Mať víziu do života, pripomínať si ju a robiť každý deň pre to aspoň tri veci.

Prečo odporúčam konkrétne produkty?

S konkrétnymi produktmi, alebo s podobnými produktmi, len od iných výrobcov mám osobnú skúsenosť, ktorých používaním mám lepší spánok, zlepšil sa mi spánok, stále sa mi zlepšuje spánok. Tiež som povolaním Obchodník a týmto sa živým, som odmeňovaný z predaja. Mám u každého produktu províziu. Všade sa líši. No v prvom rade, som tu aby som Vám poradil , niečo ukázal, troška nahlodal myseľ čo sa týka zlepšovania spánku a keď to tak Vy budete chcieť, rád Vám niečo predám : ))

Ponuka E-booku

Predstavenie E-booku

Objavte náš komplexný E-Book Lepší a ešte lepší spánok. Ak by ste aplikovali len tri veci z toho e-booku, garantujem Vám, že sa Váš spánok zlepší o 21%

Ako pristúpiť k E-booku

E-book viete získať, nedá sa kúpiť. (zatiaľ). Získať ho môžete vložením emailu do formulára a jeho odoslaním. V zápetí dostanete email.

Výhody a kľúčové poznatky z E-booku

Zistite, čo môžete získať z E-Booku, vrátane kľúčových poznatkov a vhľadov do spánku muža v 21. storočí.

Emailový seriál

Prehľad emailového seriálu

Náš emailový seriál má základnú časť, kde prejdete postupne poznatkami, ktoré ešte viac podporia a optimalizujú Vaše spanie a napokon aj Vašu pohodu, silu a odolnosť. 

Ako sa prihlásiť a čo očakávať

Prihlásenie je do email marketingového nástroja mailerlite, ktorý Vám postupne sám pošle každú časť seriálu. Je ich sedem. Môžete z neho aj odhlásiť. No prišli by ste o veľa. : )) 

Témy a frekvencia emailov

Emaily pokrývajú témy ktoré sa zameriavajú hlavne na spánok. Ku zlepšeniu kvality spánku vedie veľa ciest. Jednu si treba vybrať. Potom po čase budete vedieť čo ešte pridať, či ubrať a možno aj preusporiadať. Emaily posielam v  prvej fáze 2,3,4 dni z odstupom. Vždy je to inak. Ďalšie fázy sú také, že sa posiela obsah informačný a niekedy predajný. 

Utajované skutočnosti : ))

Ak by som bol zákazníkom, a mal by som Vám poradiť ako a čo je na tomto webe najlepšie: Určite by to bolo osobná konzultácia na predajni s pánom Halászom : )) Určite sa poteší keď sa prihlásite na konzultáciu. 

luft.sk

Prihláste sa do seriálu o spánku pre muža v 21. storočí

Pridajte sa ku chlapom, ktorí dobre spia. Majú vynikajúce výsledky a silu za troch.

Ďakujem za prejavenú dôveru a hlavne Gratulujem k rozhodnutiu investovať do seba!

Pin It on Pinterest

Share This