Kvalitný spánok je:  Spánok pre muža v 21. storočí

Projekt kde budem riešiť kvalitný spánok vznikol s myšlienkou pomôcť mnohým mužom ochrániť svoju silu a získať novú energiu. 

Kvalitný spánok pre muža považujem za základ života každého jedinca, ktorý vie kam má namierené.

Kvalitný spánok: Na ňom sa stavajú piliere nášho bitia. Týmto projektom chcem dopomôcť veľa mužom stať sa tým, kým chcú byť. Tým správnym mužom, ktorý má silu, odhodlanie, fokus aj odolnosť ísť vpred, ale aj znova sa postaviť a prekonať svoju karmu, či osud. Nech nám Mužom všetkýcm Boh pomáha! 

Spánok pre muža

Kde som bol

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. : )) Bol som tak na tom, že ma odporučili k lekárovi či sa to už týka spánku, stresu, melanchólie, bolestí krížov. No do teraz tomu nechápem, ale môj stav sa moc nezlepšoval. Ba pridružili sa aj iné sitácie a ťažkosi.

Kde som teraz

Teraz je to tak, že vďaka veciam, ktoré milujem som si zlepšil celkovo život. Vytvoril som si poslanie, ktorým je cítiť sa čím lepšie ako to len ide v každej situácii. To je také pre seba. Tým poslaním pre ľudí je, respektíve pre chlapov je: Pomáhať mužom ešte lepšie spať a tak silnieť. Ide o kvalitný spánok. 

Sledujte cestu k lepšiemu spánku

Kam smerujem

Môj kurz je teraz nabral smer taký, že chcem dostať myšlienky, rady aj skúsenosti  no hlavne produkty medzi chlapov, ktorý majú smer a potrebujú byt na ňom pevný, silný a odolný. Tu nestačí len strava a pitný režim. Nestačí pohyb vonku či vo fitku. Nestačí meditácia a duševný či duchovný pokrm. Je to všetko veľmi dôležité, no 7 až 9 hodín spíme. To je tretina dňa. Tam smeruje môj zámer. Dodať mužom zdravý spánok domov.

Od regenerácie tela, mozgu, nervovej sústavy, až po optimalizáciu životných cyklov, až po posilnenie imunity. 

Schopnosť uspokojiť intímne požiadavky nášho bytia. Napĺňanie cieľov a poslania muža. Tak o tom všetkom je tento projekt. Kvalitný spánok nech je na prvých miestach v našom živote. 

Vítajte na mojej stránke, vitajte v projekte Spánok pre muža! Som človek ako Vy, s vlastnými úskaliami a výzvami. Bol čas, keď som čelil ťažkostiam so spánkom, stresom a melanchóliou. Každé ráno bolo bojom, a každá noc bola neskorým súbojom s nespavosťou. No teraz, s odhodlaním prekonať tieto prekážky, som tu, aby som podelil o svoju cestu a ponúkol riešenia, ktoré mi osobne pomohli.

V súčasnosti sa venujem predaju postelí, matracov a roštov, ktoré sú viac než len nábytok. Sú to investície do kvalitného spánku a zlepšenia celkového zdravia. Moje produkty sú navrhnuté tak, aby minimalizovali telesné bolesti a podporovali hlboký a obnovujúci spánok. Pretože verím, že zdravý spánok je základom života plného energie a vitality.

Kvalitný spánok

Mj  

Okrem toho som sa začal zaujímať o Neuro-lingvistické programovanie (NLP), techniku, ktorá mi pomohla zvládnuť pocity stresu a melanchólie. Je to cesta sebazlepšenia, ktorá mi otvorila nový pohľad na život a umožnila mi lepšie porozumieť svojmu vnútornému svetu.

Navyše, zaujímam sa o oblasť doplnkov stravy. Vitamíny, minerály, adaptogény, aminokyseliny, nootropiká – tieto pojmy nie sú pre mňa len slová, sú súčasťou môjho každodenného života. Verím, že správne doplnky môžu posilniť naše telo a podporiť našu celkovú pohodu, aj kvalitný spánok. 

Ale to nie je všetko. Môj záujem siaha aj do oblasti mužskej sily a odolnosti. Pre mňa je dôležité zdieľať informácie a nástroje, ktoré môžu mužom pomôcť byť pozornejšími voči svojmu telu a odolnejšími voči výzvam každodenného života. Spolu môžeme objaviť spôsoby, ako dosiahnuť rovnováhu medzi fyzickým a duševným zdravím.

Pre mňa všetko súvisí so zdravým spánkom a celkovým blaho Stránka ” Spánok pre muža ” je miestom, kde môžeme spoločne objavovať nové možnosti pre kvalitnejší život plný energie a radosti.

Dúfam, že ťa môžem inšpirovať a podporiť v tvojej vlastnej ceste k zdraviu a pohode. Môj nový spánok – Kvalitný spánok mi naštartoval môj nový život.

Vďaka, že si sa zastavil na mojej stránke.

S láskou a uznaním Miki Halász

PS: Viac o zlepšení spánku sa dočítate na mojom blogu. No hneď zlepšiť si ho viete pomocou môjho affil shopu. Nakupujte! :  ))

Sledujte cestu k lepšiemu spánku

Prestaňte sa Limitovať

Preskúmajte všetky kategórie, ktoré vám môžu pomôcť k ešte lepšiemu spánku

___________________

Spánok pre muža = Dobrý balans

Niekoľko malých návratov k dobrým zvykom, plus jeden, alebo dva kusy inovácií zanesených do vášho spánkového režimu. Vie urobiť neskutočné výsledky k lepšiemu. 

Emailový seriál pre spánok muža v 21. storočí

Sledujte cestu k lepšiemu spánku

Naučím vás ako si vybrať správny matrac!

Konzultácia zdarma

Ak mi dáte 25 minút, ukážem vám čo vám pomôže ešte lepšie spať a byť silným mužom. Ak po 25 minutách poviete, že stačí. Podáme si ruky a rozlúčime sa. Je to fér dohoda? Ja si myslím že áno. Vyplňte prosím formulár!

luft.sk

Prihláste sa do seriálu o spánku pre muža v 21. storočí

Pridajte sa ku chlapom, ktorí dobre spia. Majú vynikajúce výsledky a silu za troch.

Ďakujem za prejavenú dôveru a hlavne Gratulujem k rozhodnutiu investovať do seba!

Pin It on Pinterest

Share This