×

Chybová správa

Notice: Undefined index: video_youtube v custom_search_form_alter() (riadok 291 z /home/pw011200/www_root/Luft/sites/all/modules/custom_search/custom_search.module).

Kvalita produktov dōTERRA®

CPTG - Certified Pure Therapeutic Grade®  (CPTG - certifikovaná čistá terapeutická trieda®)


Esenciálne oleje dōTERRA s terapeutickou čistotou sú 100-percentne čisté, prírodné aromatické výťažky extrahované z rastlín. Neobsahujú žiadne prídavné látky alebo umelé prísady, ktoré by mohli zhoršovať kvalitu produktu. Správna extrakcia a metóda kontroly kvality okrem iného zaisťuje, že esenciálne oleje dōTERRA neobsahujú žiadne znečisťujúce zložky, ako napríklad pesticídy alebo stopy iných chemikálií. Okrem systému zaistenia kvality sa 100-percentne čistý a prírodný esenciálny olej dōTERRA CPTG Certified Pure Therapeutic Grade® podrobuje dodatočnému testovaniu kvality, ktoré zaisťuje správne zloženie aktívnej prírodnej zložky.

Triedenie zdrojov esenciálnych olejov je sofistikovaný a komplexný proces. Tento proces nie je realizovateľný bez globálneho triedenia zdrojov a vzťahov s vedeckou komunitou, ktoré si spoločnosť dōTERRA vytvorila. Na zaistenie olejov najvyššej kvality je nevyhnutné vybudovať dôveryhodnú sieť pestovateľov a remeselníkov po celom svete. Najefektívnejšie zdroje esenciálnych olejov sú tak rozmanité, ako rastliny, z ktorých pochádzajú.

Poskytovatelia olejov nižšej kvality si neuvedomujú, že najlepšie zdroje esenciálnych olejov nie je možné získavať na jednom geografickom mieste, a že rastliny určené na extrakciu aromatických olejov najvyššej kvality nie je možné pestovať len v jednom klimatickom pásme. Semená, kôra, stonky, korene alebo kvety používané pri výrobe olejov si vyžadujú špecifické prostredie, aby vyprodukovali tie najúčinnejšie aromatických zložiek. Z toho dôvodu vyhľadáva spoločnosť dōTERRA svoje zdroje esenciálnych olejov po celom svete.