PRIHLÁSENIE DO PODCASTU

Už ste skúsili všetko, čo Vás napadlo, aby ste zvíťazili nad tým aby ste mali vzdelávací materiál z doTERRA tried, a vyhli sa tak problémom k ich jednoduchému prístupu?

Verte mi, že som na tom bol rovnako.

Nič tak nelezie na nervy ako keď si neviete rýchle nájsť tú nahrávku ktorú potrebujete, alebo si neviete otvoriť audio v ktoromkoľvek zariadení a rýchle nájsť odpoveď na vašu otázku od profesionála z doTERRY.

Po niekoľkých neúspešných pokusoch sa nakoniec budete cítiť ako debil, pretože je o toľko ťažšie dosiahnuť stiahnutie audio nahrávky sformátovanej do rar súboru, než vám ľudia hovoria.

Doteraz bolo jediným spôsobom, jak zvrátiť tuto situáciu a vypočuť si audio z doTERRA triedy, bolo počkať kým prídete domov a keď sa vám už nechce, sadnúť si za počítač, rozbaliť súbor a počúvať tak unavená.

Viac menej problémom tejto možnosti je, že si nemôžete z hociktorého zariadenia, z ktoréhokoľvek miesta na svete, kde je internet vypočuť ďalšiu doTERRA triedu.

A z tohoto dôvodu som rád, že vám môžem predstaviť Podcast doTERRAkov z DNV.

Ahoj! Moje meno je Halász, Mikukláš Halász a som doTERRA konzultant. Posledných viac ako 8 rokov vyvíjam, testujem a zlepšujem jednoduché informačné systémy.

A môj nový Podcast doTERRAkov z DNV znamená, že za nízky jednorázový poplatok obdržíte prístup k audio nahrávkam, ktoré sú jednoducho spustiteľné a stiahnuteľné z ktoréhokoľvek zariadenia a miesta na svete Bez všetkých tých problémov s rar súborom, z nedostatkom miesta na disku, či chýbajúcim audio prehrávačom.

To, prečo je PODCAST doTERRAkov z DNV úplne jedinečný, je že sa viete veľmi rýchlo dostať požadovanej odpovedi od skúseného doTERRA člena, pretože audio je rozpísané aj do textu, a je označené kľúčovými slovami, na základe ktorých sa pomocou vyhľadávača dostanete k nahrávkam, kde sa nachádza vaša odpoveď. Audio je rozpísané aj tak, že vaša téma má na začiatku vety čas v ktorom sa o nej hovorí. Pre vás to znamená, že ušetríte čas, nervy a budete vedieť rýchle odpovedať svojmu klientovi na jeho otázky.

Poďme sa spoločne pozrieť na to, jak vám Podcast doTERRAkov z DNV môže pomôcť rýchlemu vzdelaniu, alebo k rýchlej odpovedi pre vašeho zákazníka.


Toto objavíte, pokiaľ si ešte dnes môj produkt objednáte:

 

Ľahko si nájdete odpovede na vaše otázky ohľadom esenciálnych olejov, a k riešeniu stoviek situácií.

Pri každej triede, alebo v inej vzdelávacej nahrávke nájdete motivačný citát.

Komplet popis k esenciálnym olejom zo základného balíka Rodinný lekár.

Nájdete tu video prezetnácie z postkonferenčného stretnutia v Prahe 2017.

Rýchli vyhľadávač.

Značky na základe odbornej publikácie Modern Esentials, ktoré vám ukážu,
ktoré oleje z Rodinného lekára môžete použiť na jednu situáciu.

 

Tu je len úryvok toho, čo súčasní zákazníci hovoria na Podcast doTERRAkov z DNV.

 

Eva Gnotová (Dosiahnutá pozícia Elite): "Pravidelne sa zúčastňujem utorkových doTERRA stretnutí zameraných na účinky esenciálnych olejov pri samo uzdravujúcom procese ľudského tela.

Nie vždy, som si bola schopná, zapamätať všetky rady a poznatky získané na týchto stretnutiach.
Páčili sa mi pekné citáty na tejto stránke. Taktiež upozornenie autora, že niektoré časti stránky ešte neprešli recenziou / po gramatickej stránke / a budú sa postupne opravovať.

Geniálne" rozkúskovanie" nahrávok podľa tém, slovné a časové označenie, čo sa v nahrávke, v tej ktorej minúte rieši, mi ušetrilo čas a pomohlo lepšie sa orientovať v nahrávkach.“

 

OBJEDNAŤ

 

Mirka Vrbovská "Pred tým ako som mala prístup do podcastu, som vždy keď som potrebovala informáciu,

musela hľadať v knihách alebo googliť a tak mi to zabralo veľa času.

Môj prvý dojem bol dobrý, jasné, prehľadné, uľahčené.

Keď potrebujem nejakú informáciu a som mimo domov. Vždy rýchlo vyhľadám to čo potrebujem.

A keď mam čas a kľud, viem si spätne pustiť rôzne nahrávky z ktorých čerpám."

 

OBJEDNAŤ

 

Takže, teraz ste pravdepodobne zvedaví na to, koľko bude prístup do Podcastu doTERRAkov z DNV stáť.

A to je dobrá otázka, keď vezmete do úvahy, že takáto forma vzdelávania ešte neexistuje, a keď chcete aby vám profesionál typu Martinka Valničková prišiel školiť triedu, plus si treba za každú triedu priplatiť, treba si priplatiť aj za vzdelávací materiál, tak za rok preinvestujete minimálne 150€.

Viacmenej dôvodom, prečo som vytvoril Podcast doTERRAkov z DNV bolo, aby tieto prelomové informácie boli viacej dostupné pre KAŽDÉHO, kto potrebuje a nemôže sa zúčastňovať tried, či kupovať iné študijné produkty.

Toto znamená, že za nízku jednorázovú investíciu iba 25€ môžete získať riešenie, ktoré potrebujete k rýchlemu dosiahnutiu kvalitných informácií.

Pokiaľ ste pripravený vstúpiť na palubu a rýchle objaviť kvalitné informácie o esenciálnych olejoch a k prírodným riešeniam, tak nestrácajte čas a kliknite níže na tlačidlo "OBJEDNAŤ", než nadobro zmizne.

 

OBJEDNAŤ

 

s veľkým potešením vám oznamujem, že môj Podcast doTERRAkov z DNV zo sebou prináša moju osobnú 100% záruku na vrátenie peňazí.

A pokiaľ si môj podcast NEZAMILUJETE, či už by to bolo z akéhokoľvek dôvodu, tak v tom prípade si ani nechcem nechať vaše peniaze.


Jediné, čo musíte urobiť, je napísať mi stručný email a já vám okamžite vrátím celú čiastku.

Nezabudnite, že informácie sú dôležite, ale hľadať ich moc dlho je zbytočné mrhanie vašeho času.

Jednoduchý vzdelávací systém vám odkryje úplne nový svet vzdelávania a dobrodružstvo s autentickými

nahrávkami z doTERRA tried.

 

Predstavte si to prekvapenie vašich priateľov, keď zistia, že do akého unikátneho systému vzdelávania patríte.

Využite túto exkluzívnu ponuku, pokiaľ stále môžete. Stačí len kliknúť na tlačítko Objednať a konečne získať rýchli a výnimočný vzdelávací systém, ktorý si zaslúžite!

OBJEDNAŤ